אבטחת מידע וסייבר למשתמשי האזור האישי באתר שירביט חברה לביטוח בע"מ ("שירביט")

הזדהות לאתר

 

כל כניסה לאתר שירביט מחייבת קבלת סיסמה. לצורך קבלת סיסמה יש  להזין  מספר זהות ומספר טלפון נייד. לאחר מכן יתבצע אימות הנתונים מול מאגרי החברה ולאחר אימות ישלח למספר הטלפון שהזנתם קוד זיהוי חד פעמי.      

יש  להזין  את הקוד ולהתחבר לאתר.

 

במידה ומספר הטלפון שהזנתם לא קיים במאגרי החברה תתבקשו למלא טופס פניה ולהעבירו אל מוקד הפניות של שירביט ונציג יחזור אליכם לצורך לאימות פרטים.

 

כללים לגלישה בטוחה - אמצעי זהירות מצדך

 

מעבר לאמצעי אבטחת מידע בהן נוקטת שירביט, מומלץ לך לנקוט בפעולות הבאות שיבטיחו גלישה בטוחה באינטרנט:

 • הצפנה - בעת גלישה למסך הכניסה, יש לוודא שמופיע סמל של מנעול סגור. סימן זה מעיד כי הנתונים המועברים ממחשבך למחשב החברה מוצפנים.
 • תאריך כניסה אחרון - לשם ביצוע בקרה אישית, אנו מציגים בדף הראשי של האזור האישי את תאריך ושעת הכניסה האחרונים שלך לאזור האישי.
 • יציאה מסודרת - יש להקפיד על ניתוק מהמערכת בסיום השימוש על ידי לחיצה על כפתור יציאה הנמצא בתפריט השמאלי.
 • מקום הגלישה - לא מומלץ לגלוש לאתר מרשת ציבורית, אלא ממחשב או טלפון אישי בלבד.
 • הגנה על המחשב האישי - מומלץ להגן על המחשב האישי באמצעות התקנת תוכנת ייעודית למטרת יישום אבטחת מידע במחשב האישי כגון אנטי וירוס עדכני (ANTIVIRUS), "חומת אש" (FIREWALL) הצפנת מידע.
 • גרסת מערכת הפעלה - מומלץ להשתמש בגרסאות מעודכנות של מערכת ההפעלה.
 • סיסמא אישית - אין למסור את הסיסמה שקבלתם לאיש, גם לא למי שמזדהה כנציג החברה. נציגי החברה לא יבקשו מכם סיסמה.

 

חשד לאירוע סייבר

 

בכל מקרה של חשד לשימוש לא מורשה בחשבונך או חשד לאירוע אבטחת מידע/סייבר, עליך להודיע מידית לחברה באחת מהדרכים הבאות:

 • מילוי הטופס לדיווח בעיות באזור האישי.
 • חיוג למוקד לקוחות - *2003

ביצוע פעולות

 

האזור האישי בשירביט מאפשר לך לבקש ביצוע פעולות בפוליסות שלך. הבקשה לביצוע הפעולות מתבצעת ע"י מילוי טפסים ממוחשבים. בעת מילוי הפרטים יש להקפיד על:

 • הפרטים בטופס - המערכת תציג בטופס את הפרטים האישיים ועוד. יש לוודא כי הפרטים נכונים וכי להם התכוונת.
 • מילוי פרטים - יש לוודא כי הפרטים שמילאת נכונים.
 • חתימה אישית - בסוף כל טופס תידרש לחתום במחשב, ע"י ציור החתימה בעכבר ובטלפון נייד חכם ע"י חתימה באצבע על המסך.

 

מדיניות הגנת הפרטיות

 

שירביט רואה חשיבות בשמירה והגנה על פרטיות מידע אישי אודות מבוטחיה. החברה מחויבת לאבטחת סודיות המידע זה ופועלת בהתאם. להלן סקירה של מדיניות האבטחה והגנת הפרטיות הנוהגים בחברה:

1. איסוף מידע ושימוש במידע

שירביט אוספת ואוגרת מידע אודות משתמשים באתר, במטרה לשפר את איכות וטיב השירות שניתן באמצעות האתר. החברה אוספת את סוגי המידע הבא: מידע כללי על המשתמשים באתר, פעילויות המתבצעות באתר  ופרטים אישיים שנמסרים בהסכמתם.

 

1.1. מידע כללי על המשתמשים באתר

שירביט אוספת מידע כללי/סטטיסטי אודות משתמשים באתר. מידע זה כולל נתונים כגון מספר המשתמשים באתר, העמודים שנצפו, מהיכן הגיעו לאתר, משך זמן הצפייה באתר ועוד. המידע הכללי נאסף על בסיס מצטבר ולא מזוהה אישית, כך שלא ניתן לשייך מידע מזהה ופרטים אישיים למידע האמור ולהפך.

 

1.2. מידע אישי

שירביט מאמתת מידע בעל אופי אישי מהמשתמשים באתר כגון: שם, כתובת, מספר טלפון, דואר אלקטרוני וכד', רק בכפוף לבחירה והסכמה של משתמש באתר לספק מידע אישי כאמור.

שירביט תשמור על פרטיות המידע בהתאם להוראות החוק בכלל והוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הפרטיות") בפרט. שירביט לא תעביר את המידע האישי שנאסף אודותיך לצד שלישי ולא תעשה בו שימוש החורג מהשירותים הניתנים באתר, אלא בהתאם ובכפוף לכל דין. החברה תמנע כל גישה בלתי מורשית למידע.

בכפוף להסכמתך, שירביט תשתמש במידע שנמסר על ידך במסגרת האתר על מנת שתקבל מידע הנוגע לפוליסות ביטוח ו/או על מנת ליידע ולהציע לך ולבני משפחתך, על ידי שירביט או מצד ג' עמו תשתף שירביט פעולה בכפוף לחוק הגנת הפרטיות, מוצרים ו/או שירותים אשר לדעת החברה עשויים לעניין אותך ואת בני משפחתך. מובהר בזאת, כי עצם ביצוע הרישום באתר ו/או מסירת נתונים לשם קבלת הצעות מהווה הסכמה מצדך להתיר לשירביט להשתמש בפרטיך על מנת לקבל פניות, דברי דואר, בין בדואר רגיל, בין בדואר אלקטרוני ובין בכל דרך אחרת. במידה ואינך מעוניין בדיוור אלקטרוני כאמור אתה רשאי להודיע על כך לשירביט בכל עת. כמו כן, תהיה רשאית שירביט לעשות במידע הנמסר על ידך עיבודים סטטיסטיים ו/או עיבודים לשם שינוי ושיפור האתר ותכניו כל זאת בכפוף לתנאי שימוש אלה ולמדיניות הגנת הפרטיות.

במסגרת "מידע אישי", זכותך לגשת בכל עת למידע שנמסר על ידך, דרך "עדכון פרטים" לשם בדיקת נכונות המידע, שלמותו ואמינותו. גישה זו הינה באמצעות הקלדת מספר זהות ומספר טלפון נייד שאליו תשלח סיסמא זמנית בכל כניסה לאזור האישי.

 

1.3. מידע על משתמשים רשומים אודות השימוש באתר

בכפוף להסכמה, שירביט אוספת מידע המכיל פרטים בנוגע לאופן השימוש באתר (כגון מספר כניסות של המבקר לכל עמוד באתר, משך זמן הביקור באותו עמוד וכד') של משתמשים אשר נרשמו לקבלת שירות דרך האתר, וזאת בכדי לעמוד על תחומי העניין של המשתמשים הרשומים באתר. שירביט תשתמש במידע זה על מנת ליידע את המשתמשים הרשומים במוצרים ושירותים העשויים לעניין אותם ואת בני משפחתם. זכותך לפנות או לבקש לראות את המידע שנאסף אודותיך ובמידת הצורך לבקש עדכון או תיקון.

 

2. אבטחת מידע וסודיות

שירביט פועלת להגן על סודיות הנתונים בשיטות אבטחה מתקדמות ומחויבת לנושא. אבטחת המידע באתר נועדה להבטיח זיהוי הלקוח והצפנה של נתוני הזיהוי המועברים בתהליך ההתקשרות. ככלל, לפני כל רכישת מוצר או קבלת שירותים הכרוכים במידע אישי תתבקש לציין פרטי זיהוי אישיים כתנאי למתן השירות. התקשרותך לאתר  מתבצעת באופן מוצפן ומאובטח, על בסיס דרישות מחמירות.

במקרה של אי פעילות בשרות זה במשך מספר דקות יבוצע ניתוק אוטומטי מהאזור האישי על מנת למנוע פעילות לא מורשת  באזור האישי שלך.

המערכות בחברה נבדקות באופן יזום ושוטף לאיתור חשיפות אבטחת המידע.

שירביט שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את אמצעי אבטחת המידע השונים התואמים את הנהוג בעולם האינטרנט.

 

3. שינויים במדיניות הגנת הפרטיות

שינויים או עדכונים במדיניות יבוצעו בהתאם לשינויים בחוק הגנת הפרטיות ותקנותיו ו/או כל הוראת חוק רלבנטית אחרת, ככל שיהיו ובהתאם להחלטות שירביט. כל שינוי או עדכון של המדיניות יפורסמו באתר וחייבו ממועד פרסומם. מדיניות זו באה להוסיף על תנאי השימוש באתר ולא לגרוע מהם בכל דרך שהיא.

 

המידע המופיע במסמך זה נעשה בלשון זכר לשם נוחות בלבד והכוונה ללשון זכר ונקבה אחד

היי נעים להכיר!

אני חיפי החיפושית ואני פה לעזור